O nás

V chirurgické ambulanci Chiram v Hronově poskytujeme svým pacientům kompletní služby v oblasti všeobecné chirurgie, úrazové chirurgie, plastické, estetické a kosmetické chirurgie nebo liposukce ultrazvukem. Ordinaci, která funguje nepřetržitě už 20 let, vede MUDr. Petr Mihola, dlouholetý profesionál v oblasti chirurgie, který svým pacientům pomáhá už takřka pětadvacet let. Naše chirurgická ambulance je tu od toho, aby pacientům poskytla služby na špičkové úrovni, ať už sem přijdou s akutním problémem, nebo potřebují rychle a precizně vyřešit potíže dlouhodobějšího charakteru. Pečlivě dbáme na to, aby se každému z našich pacientů dostalo nejen vysoce kvalitního výsledku, ale i přívětivé atmosféry a osobního přístupu. Uděláme všechno pro to, abyste s našimi službami byli spokojeni i Vy!

Přehled služeb chirurgické ambulance Chiram:

  • V rámci všeobecné chirurgie provádíme všechny běžné drobné chirurgické zákroky, ať už jde o problémy akutního, nebo chronického charakteru. Mezi nejběžnější úkony patří mj. odstraňování pigmentových znamének, cyst, bradavic nebo kožních výrůstků, ale také odstraňování cizích těles, jako jsou trny a třísky.
  • Cílem úrazové chirurgie je poskytnout dospělým i malým pacientům rychlou pomoc v případě drobnějších úrazů. Běžně ošetřujeme úrazy, tržné rány, zlomeniny nebo menší popáleniny, a kromě samotného zákroku zajišťujeme i následnou péči (převazy, odstranění stehů apod.).
  • Navzdory častým záměnám ze strany veřejnosti se plastická chirurgie nedá ztotožnit pouze s estetickou chirurgií. V naší chirurgické ambulanci zahrnuje plastická chirurgie také řadu úkonů z oblasti chirurgie ruky (sem patří např. léčba tzv. lupavého prstu nebo operace karpálních tunelů) nebo třeba odstraňování ambulantně řešitelných nádorů.
  • Estetická chirurgie se věnuje úpravám viditelných částí těla a často nesleduje pouze zdravotní, ale i čistě estetické cíle. V jejím rámci se věnujeme odstraňování pigmentových névů, kožních výrůstků, solárních pigmentací nebo třeba jizev.
  • K možná nejpříjemnějším oblastem naší práce patří kosmetická chirurgie, po níž mezi našimi pacienty existuje stabilně vysoká poptávka. Kosmetická chirurgie je tu mimo jiné od toho, aby Vám zvedla sebevědomí a pomohla Vám cítit se znovu dobře ve své kůži. V jejím rámci Vám pomůžeme s doléčením jizev a keloidů, s odstraněním vrásek nebo třeba s aplikací piercingu.
  • Ultrazvuková liposukce je ideální pro všechny, kdo se i přes dlouhodobou snahu nedokázali zbavit tuku na nepříjemných tělesných partiích. Díky liposukci ultrazvukem odteď věci půjdou snáz – a Vy konečně dosáhnete tvaru, který jste chtěli mít odjakživa.

Pro běžné vyšetření ani akutní zákrok není nutné mít pro naši ordinaci potvrzení od svého praktického lékaře. Chcete-li nás navštívit s problémem, který nemá akutní charakter, budeme rádi, pokud se nám ozvete a domluvíte se s námi na termínu, který Vám bude vyhovovat. Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým ordinace:

  • Petr Mihola
  • Miluše Štěpánková (sestra)